Ey Arkadaş! Kur'an-ı Hakim'in rüyalara ve hakikat alemine kapı açan 14 ayetinden istifade ettiğim, 14 adet rüyayı; Hakikat ve Rüya Alemi ve Gayb Lisanıyla, hakikate açılan 14 pencere halinde ifade edeceğim.. Kim isterse istifade edebilir:

12:4 - Hani bir vakitler Yusuf, babasına demişti ki: Babacığım, ben rüyada on bir yıldızla güneşi ve ayı bana secde ederken gördüm.

Kıyamet Gerçekliği Külliyatı'nın bu yıl yazılan 2014 eseri Rüyalar üzerine bir eser olacak, diye ihtar edildi. Şimdilik, o hakikatin gayet geniş olan 20-30 sırrından yakalayabildiğim 14 adedini Hakikat ve Gayb Lisanıyla, Kur'an-ı Hakim`in rüya alemine ilişkin ayetlerinin sırrıyla, bu kitapta kısaca 4 bölüm halinde ifade edeceğim..

Maddeten kısa ve hakiki gaybi rüyalar olmasına rağmen, bir kısmı geçmişle ilgili ve çoğu da gelecekle ilgili mühim gaybi rüyalar olup; manen kuvvetli ve manevi uzun hakikatlere işaret ve delalet de etmektedirler; bu yüzden, üstündeki libasa değil, elindeki kıymetli elmas mücevherlere bakılması gerekir. Kitabın içine ayrıca, kitabın yazılışının felsefi düşüncesini ortaya koyan, bir adet bibliyografya ile bir adet genişletilmiş Rüya Tabirleri Sözlüğü de eklenmiştir..

Devamı
Format :KİTAP
Barkod :9786053242611
Yayın Tarihi :2014-01-01
Yayın Dili :Türkçe
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :458
Kapak :Karton
Kağıt :2.Hamur
Boyut :135 X 200
Emeği Geçenler :
Yazar   : Murat Uhray
Yazarın Diğer Eserleri
İlgili Eserler