Detaylar

Kategori Roman - Aşk / Macera
Yayıncı Pegasus Yayıncılık
Liste Fiyatı 49.98
Format KİTAP
Barkod 9786052990049
Yayın Tarihi 2016-11-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 552
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Yedi Kız Kardeş; Aşk Mesafe Tanımaz. Kıta Nedir Bilmez. Yıldız Misalidir Gözleri...

Aşk mesafe tanımaz. Kıta nedir bilmez. Yıldız misalidir gözleri...

Dünyanın dört bir yanından evlat edinilerek bir araya gelen ve isimlerini yıldızlardan alan yedi kız kardeşin öyküsü...

Kız kardeşlerin en büyüğü ve en güzeli olan Maia D'Apliese, onları bebekken evlat edinen babalarının yanından ayrılmaya hiç cesaret edememiştir. Bir arkadaşını ziyaret ettiği sırada babasının ani ölüm haberini alır ve bütün acısına rağmen kız kardeşlerini bir araya toplar. Yaşadıkları şaşkınlığı başka sürprizler de izler. Babaları cenaze töreninin onlar gelmeden düzenlenmesini vasiyet etmiş ve her birine onları evlat edindiği topraklara götürecek gizemli ipuçları bırakmıştır. Parçaları bir araya getiren Maia çok geçmeden kendini Brezilya'da, acılarla dolu yasak bir aşkın izlerini sürerken bulur. 1920'lerde Brezilya sosyetesinin en güzel kızlarından biri olan Izabela Bonifacio, babasının isteği üzerine soylu bir adamla evlenmek üzeredir. Oysaki âşık olmadığı bir erkekle evlenmenin değil, hayatı keşfetmenin hayallerini kurmaktadır. O sırada Brezilya'nın ünlü Kurtarıcı İsa Heykeli'ni tasarlamaya başlayan aile dostları Heitor da Silva Costa, Paris'e doğru yola çıkacaktır. Izabela kaderine boyun eğmeye razı olmuştur fakat düğünden önce babasından tek bir isteği vardır; da Silva Costa ailesiyle birlikte Avrupa'ya gitmek ve Paris'i görmek... Fakat aşk en yanlış zamanda, en beklenmedik yerde ve en yıkıcı haliyle çıkar karşısına. Genç ve yakışıklı heykeltıraş Laurent Brouilly, Izabela'nın kaderini sonsuza dek değiştirmek üzeredir. İki âşığın yürek burkan hikâyesi ise onlardan seksen yıl sonra haberdar olan Maia'nın geçmişini yavaş yavaş aydınlatmaya başlamıştır.

Yüreğine ihanet etmek ile ailesine ihanet etmek arasında kalan bir kadının, aşkın zaman ve mekân tanımadığını kanıtlayan hüzünlü hikayesi...

Baştan çıkarıcı bir hikayeler labirenti! Destansı bir seri için destansı bir başlangıç...

- Lancashire Evening Post

Aşkla ışıldayan, son derece sürükleyici ve gizemli bir hikaye...

- Daily Mail

Büyüleyici, hüzünlü ve çok katmanlı bir hikaye...

- Grazia

Sizi sayfaların arasına hapsedecek türden bir aşk hikayesi... İki farklı jenerasyonun yaşadıkları, insana gerçek aşk hayalleri kurduruyor.

- Foreverland: el paraiso para siempre

Riley tarihi gerçekleri hayal gücüyle kusursuzca harmanlayarak büyüleyici hikayeler yaratmayı başarabilen, çok yetenekli bir yazar. Yedi Kız Kardeş Takımyıldızı'ndan yola çıkarak kaleme aldığı bu çarpıcı seri, Kristin Hannah ve Linda Gillard hayranlarını etkisi altına alacak. İsimlerini gökteki yıldızlardan alan kız kardeşlerin hikayelerini öğrenmek için sabırsızlanacaksınız.

- Booklist

Tarih, romantizm ve aile trajedisi tek bir muhteşem hikâyede bir araya gelmiş. Bu kitap Lauren Willig, Kate Morton ve Maeve Binchy severleri tam kalbinden vuracak.

- Library Journal

Tek kelimeyle inanılmaz. Müthiş bir kitap...

- Katherine Webb

Muhteşem karakterlerin ilmek ilmek, özenle örülmüş bir hikayede bir araya geldiği Orkide Evi gibi uluslararası çoksatan kitapların yazarı Lucinda Riley'den müthiş bir seri...

- Library Journal

Emeği Geçenler

Yazar   : Lucinda Riley
Çevirmen   : Zennur Anbarcıoğlu

Satış

% 30
indirim
34.99
Liste Fiyatı : 49.98
Kazancınız : 14.99
Miktar :  
Adet

Stokta var

Aynı Gün Kargo   
Temin Süresi: 1 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim